Služby

V našom salóne poskytujeme služby na profesionálnej úrovni a každý zákazník je u nás vítaný.
Náš školený tím profesionálov sa teší na vašu návštevu.

Kozmetika AnneMarie Börlind

Novinkou v ponuke sú kozmetické procedúry s využitím exkluzívnej prírodnej kozmetiky AnneMarie Börlind, ktorá obsahuje výnimočne kvalitné rastlinné ingrediencie a zároveň je vyrábaná bez živočíšnych výťažkov, ropných derivátov a silikónov. Viac info

NOVINKA! Pedikúra

Záleží nám nielen na Vašich krásnych vlasoch a pleti, ale taktiež sa radi postaráme o Vaše
chodidlá. Viac info

Manikúra

Spojte úpravu vlasov s manikúrou. Počas toho, ako Vám pôsobí farba alebo zábal, nechajte si u nás upraviť nechty.  Klasická manikúra, gelové nechty, gellak a ďalšie služby. Dostupné v salóne Apollo BC II a Zuckermandel.

Regenerácia MarulaOil

Hydratačný olej pochádza z plodov afrického stromu Marula. Je plný antioxidantov, mastných kyselín a obsahuje vysokú koncentráciu prírodných živín.

Brazil Keratin

Prírodné narovnávanie a ozdravenie vlasov. Brazílsky keratín uhladzuje vlasy pomocou prírodného proteínu a zaroveň narovnáva jemné, vlnité ale aj kučeravé vlasy a to až na niekoľko mesiacov. Okrem narovnávania taktiež vlasy chráni, vyživuje a regeneruje vlasové vlákno.

Be.Blonde

Špeciálna rada Paul Mitchell Blonde, obsahujúca prírodné látky, dodáva vlasom jedinečný lesk, hydratuje a nezaťažuje farbený vlas. Produkty Blonde svetlé vlasy priamo rozžiaria. Vďaka makadamovému oleju a proteínom KerActive je citlivý vlas chránený a zároveň hydratovaný do hĺbky.

Pánsky štýl

Vďaka jednoduchému, efektívnemu použitiu a možnostiach individuálnej voľby je rada MITCH pre pánsku starostlivosť a styling ideálnou voľbou. Značka Paul Mitchell je číslom jedna medzi profesionálnymi kaderníckymi značkami v oblasti starostlivosti o pánsky styling.

Neuro

Neuro sú stylingové nástroje podporované špičkovou technológiou pre inteligentný styling. Neuro nástroje su vyrábané v technologicky vyspelých podmienkach, ktoré spĺňajú tie najvyššie priemyselné štandardy. Technológia SmartSense mikročip kontroluje čistotu filtra a tým zaručuje spičkový výsledok a extra efektívny styling a reguluje teplotu 50-krát za sekundu pre udržiavanie stabilnej teploty.

Tea Tree

Tea tree rada prináša povzbudzujúci wellness zážitok pre vaše vlasy a pokožku. Predstavuje unikátnu kombináciu prísad pre hydratáciu vlasového vlákna a vďaka svojej jedinečnej vôni a prírodným vyťažkom z čajovníkového oleja stimuluje zmysly, posilňuje a ošetruje vlas.

Farbenie

Používame farby Paul Mitchell® rady color XG™ a shines XG™ (bez amoniaku). Sú to výdatné krémové farby vyvinuté na báze včelieho vosku, bavlníkového oleja a ryžového mlieka s ochranným systémom PURE-XG.

Regenerácia

Aplikujeme špeciálne intenzívne kúry s radou Awapuhi Wild Ginger, ktorá predstavuje exkluzívny komplex účinných látok KeraTriplex™, ktorý dodáva vlasom lesk, jemnosť, elasticitu a zdravší vzhľad.

Predlžovanie vlasov

Predlžovanie a zahusťovanie vlasov realizujeme aplikovaním 100% prírodných vlasov s dôrazom na najvyššiu kvalitu a lesk. Používame technológiu, ktorá je ohľaduplná aj k jemným vlasom.