Salón BeBe Hair je profesionálny, moderný, štýlový kadernícky salón, ktorého cieľom je postarať sa o vaše vlasy a celkovú vizáž.

Náš tím ochotných profesionálov, ktorý sa pravidelne vzdeláva na domácich aj svetových školeniach, sa posnaží vyhovieť vašim požiadavkám, ale aj navrhnúť úplne nový rozmer starostlivosti o vlasy a vašu krásu. Našou snahou je hlavne maximálna spokojnosť zákazníka. Pracujeme so značkou Paul Mitchell, ktorá sa vyznačuje širokou ponukou svojich produktov, vysokou kvalitou, originalitou a šetrnosťou k vašim vlasom.

Fix it!

Potrebujete len rýchlo upraviť účes? Nemáte čas a chuť objednávať sa alebo čakať na termín? Príďte hneď ráno a začnite váš deň s novým strihom, účesom alebo farbou. Sme vám k dispozícii od 7:00 hod.

Color my day

Farby XG od Paul Mitchell ponúkajú novú generáciu špičkových farieb, ktoré neprekonateľne kryjú šediny, oživujú dĺžky a revitalizujú suché a poškodené vlasy. Demipermanentné farby shines XG™ bez amoniaku ponúkajú dokonalý výsledok tón v tóne.

Zmena účesu, vlasové kreácie

Príďte sa poradiť s našimi hair-style špecialistami. Určite nájdete niečo, čo vám dá novú chuť do života, a zároveň to bude vhodné riešenie pre váš typ vlasov a príležitosť, či sa jedná o bežný denný, spoločenský alebo svadobný účes.

Život je nádherný. Paul Mitchell

Nechajte sa rozmaznávať jedinečnými produktami svetovej značky John Paul Mitchell Systems. Sú šetrné nielen k vašim vlasom, ale aj k prírode a sú vyrábané s ohľaduplnosťou k ostatným obyvateľom našej planéty, no pritom poskytujú vynikajúci účinok a prvotriednu kvalitu.

NOVINKA! Manikúra

Spojte úpravu vlasov s manikúrou. Počas toho, ako Vám pôsobí farba alebo zábal, nechajte si u nás upraviť nechty.  Klasická manikúra, gelové nechty, gellak a ďalšie služby. Celková ponuka na našej stránke. Dostupné v salóne Apollo BC IIZuckermandel.

Každý náš zákazník je VIP

 

Wi-Fi

Pri návšteve salónu má každý náš zákazník k dispozícii prístup na internet cez Wi-Fi.

Platba kartou

Nezaoberajte sa hotovosťou, u nás je platba platobnými kartami samozrejmosťou.

Nespresso

K relaxu v našom salóne patrí aj kvalitná káva Nespresso.

Parkovanie zadarmo

Parkovanie zdarma v podzemnej garáži pri Apollo BC II aj Twin City.
Parkovaciu kartu vám odblokujeme na recepcii pri odchode.